poniedziałek, 31 października 2016

NailBook #2: hybrydy Semilac- Inspiracje

Hej! Dzisiaj przygotowałam dla Was kolejny paznokciowy post. Przygodę z hybrydami zaczęłam niespełna rok temu. Od tamtej pory dużo się zmieniło zwłaszcza w mojej technice i precyzji wykonywania manicure. Udane dzieło utrwalam zdjęciem. Pomyślałam więc, że w jednym poście zbiorę dla Was wszystkie fotki, opisując kolory, Dzięki temu będziecie mieli lepszą orientację i pogląd na to, jak konkretne kolory wyglądają w rzeczywistości. Odsyłam Was również do posta, w którym prezentuję moją całą kolekcję lakierów hybrydowych Semilac >>KLIK<<.
 Kolor użyty w stylizacji: 83.

  Kolor użyty w stylizacji:101.
 .
 Kolory użyte w stylizacji: 034, 109 (palec wskazujący)
Więcej o stylizacji przeczytacie tutaj >>KLIK<<.

Kolory użyte w stylizacji: 032 (palec środkowy i serdeczny, kropki na kciuku), 001 (pozostałe palce), 121 (serduszka), 109 (brokat na serduszkach, kropki na kciuku).  
 
 Kolory użyte w stylizacji: 121 (palec wskazujący i serdeczny), 001+ naklejka wodna (palec serdeczny, 001 to także kropki na małym palcu), 057 (mały palec).

  Kolor użyty w stylizacji: 140 (+ efekt syrenki na palcu serdecznym i małym).
 
  Kolory użyte w stylizacji:087 (palec wskazujący i środkowy), 000 (pozostałe palce + efekt syrenki na kciuki i naklejka wodna na palcu serdecznym).

Kolor użyty w stylizacji: 028.

Kolor użyty w stylizacji: 026.

Kolor użyty w stylizacji: 127.

Kolor użyte w stylizacji: 162, 001 (palec serdeczny), 109 (kropeczki).

Ostatnie zdjęcie to moje aktualne paznokcie. Jestem bardzo ciekawa, jakie są Wasze ulubione kolory i wzory? Koniecznie dajcie znać, która propozycja najbardziej się Wam podoba. Bardzo proszę Was o komentarze, a także zachęcam do obserwowania bloga, dzięki czemu nie ominie Was żaden post. Odsyłam Was także na mój instagram, gdzie znajdziecie jeszcze więcej dobroci- @maginspires >>KLIK<<. Już dziś zapraszam Was na kolejny post, a w nim... ulubieńcy :) Wiem też, że czekacie na recenzję K Lips z Lovely. Aktualnie prężnie testuję tę pomadkę i myślę, że może jeszcze w tym tygodniu pojawi się rzetelna recenzja.
Do zobaczenia już niedługo!
M.

5 komentarzy:

Copyright © 2016 MagInspires Beauty Blog , Blogger